Skip to content

Výrobná technológia z Číny a Ázie

Výrobná technológia z Číny a Ázie

Pre klientov dovážame z Číny a Ázie nielen samostatné stroje ale aj modulárne výrobné linky a iné výrobné a spracovateľské technológie. Keďže ide o komplexné riešenia, pri dovoze takýchto strojových zariadení a výrobných celkov z Číny a Ázie, dávame špeciálny pozor na to, aby boli finálne vyrobné stroje a zariadenia presne podľa technickej dokumentácie požadovanej klientom. Samozrejmosťou je aj kontrola a vypracovanie podrobnej dokumentácie v slovenskom jazyku a zabezpečenie náhradných dielov na servisovanie počas záručnej doby. 

Výrobná linka na produkciu ekologických výrobkov z Číny

Výrobné linky na komplexnejšiu výrobu dovážame zatiaľ prednostne z Číny. Ostatné ázijské krajiny (mimo Japonska a Južnej Kórey) sa zatiaľ špecializujú skôr na výrobu jednoduchších strojov a tovarov. Jedným z našich dovozných prípadov bola aj táto výrobná linka na produkciu ekologických výrobkov z Číny. Keďže je jej využitie v poľnohospodárstve, nájsť ju môžete aj medzi potravinárskymi strojmi, ktoré sme doviezli z Číny a Ázie. 

Výrobná tehnológia z Číny_výrobná linka z Číny na výrobu slamiek_infinity standard

Stroj na vŕtanie studní z Číny

Naša firma z Číny doviezla už viacero vŕtačiek studní s rozličnou kapacitou a výkonom. Spolupracujeme iba s čínskymi výrobcami vrtákov studní, s ktorými máme dlhodobú spoluprácu a overenú kvalitu. 

súprava na vŕtanie studní z Číny_vŕtačka studní z Číny_infinity standard

Stroj na zváranie tlakových nádob z Číny

Ďalšou zo zaujímavých projektov našej firmy bol dovoz stroja na zváranie tlakových nádob z Číny. Tlakové nádoby sa používajú na uskladnenie a prenos skvapalnených plynov. 

stroj z Číny na zváranie tlakových nádob_dovoz stroja z Číny na vŕtanie tlakových nádob_infinity standard

Tlačiareň na stenu z Číny

Z Ázie sme doviezli pre jedného z klientov aj takýto tlačiarenský stroj na maľovanie vizuálov (obrazov aj abstraktných nákresov) na stenu. 

tlačiareň na stenu z Číny_stroj z Číny na tlačenie_infinity standard
Meno alebo firma:
Field is required!
Field is required!
Email
Field is required!
Field is required!
Telefón
Field is required!
Field is required!
Správa
Field is required!
Field is required!
GDPR
Field is required!
Field is required!

K TÉME

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK

Text content