Skip to content

Potravinárske stroje

Potravinárske stroje z Číny a Ázie

Mnohé ázijské krajiny v súčasnosti vyrábajú špičkové potravinárske stroje. Potravinárske stroje z Číny, Južnej Kórey, či Japonska sú kvalitatívne porovnateľné so strojmi z Talianska a Nemecka. Naša firma dlhodobo dováža stroje z Číny a iných ázijských krajín, ktoré sú určené na styk a prácu s potravinami a potravinárskymi surovinami. V Ázii vám radi nájdeme stroje podľa vašich predstáv a zabezpečíme ich dodanie na Slovensko a do Česka. Dole nájdete niekoľko našich realizovaných dovozov potravinárskych strojov pre vašu inšpiráciu. 

Potravinársky robot z Číny a Ázie

V potravinárskej výrobe je častou potrebou manipulácia s hotovými kusovými výrobkami a polotovarmi. V takomto prípade môže byť veľmi užitočný manipulačný robot, ktorý tovar posúva a uľahčuje aj samotné balenie hotových výrobkov. Na potravinárske manipulačné roboty máme v Číne overených dodávateľov. Stačí nám poslať email alebo zavolať a my vám čo najskôr pripravíme cenovú ponuku kompletného dovozu stroja z Číny priamo k vám do skladu.

Potravinársky robot z Číny_Dovoz potravinárskeho robota z Číny_infinity standard

Priemyselný odšťavovač z Číny a Ázie

Pokiaľ sa vo svojom podnikaní venujete spracovávaniu ovocia a zeleniny, môže sa vám hodiť priemyselný odšťavovač z Číny, ktorý vám ušetrí čas a námahu. Dovoz tohto stroja vám radi zariadime na kľúč a bez starostí. 

Priemyselný odšťavovač z Číny_dovoz priemyselného odšťavovača z Číny_infinity standard

Stroj na výrobu slamiek z Číny a Ázie

S rastúcimi požiadavkami na ekológiu a recykláciu sa zvyšuje aj dopyt po výrobných linkách a strojoch z Ázie, ktoré dokážu ekologické výrobky vyrábať priamo na Slovensku alebo v Česku. Ako príklad nášho dovozu strojov z Číny určených na ekologickú výrobu uvádzame dovoz výrobnej linky na papierové slamky. 

Stroj na výrobu slamiek z Číny_dovoz stroja na výrobu slamiek z Číny_infinity standard

Predajný automat na výrobu džúsu z Číny a Ázie

Okrem potravinárskych strojov určených pre výrobu z Číny a Ázie dovážame aj predajné automaty, ktoré priamo pred zákazníkom vyrobia pomarančový džús z čerstvého ovocia. Platba v eurách v hotovosti a kartou a používateľské rozhranie v slovenskom alebo českom jazyku sú pri dovoze týchto strojov z Číny samozrejmosťou. 

Predajný automat na výrobu džúsu z Číny_dovoz predajného automatu na výrobu džúsu z Číny_infinity standard

Dávkovač vody z Číny a Ázie

Dávkovače vody sú štandardnou výbavou nemocníc, škôl a ďalších verejných inštitúcií. Nájdete ich ale aj na mnohých ďalších miestach, ako napríklad vo firmách alebo výstaviskách. Medzi naše realizácie v Číne patrí aj tento dávkovač vody. 

Dávkovač vody z Číny a Ázie_dovoz dávkovača vody z Číny_infinity standard
Meno alebo firma:
Field is required!
Field is required!
Email
Field is required!
Field is required!
Telefón
Field is required!
Field is required!
Správa
Field is required!
Field is required!
GDPR
Field is required!
Field is required!

K TÉME

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK

Text content