O NÁS

Ázia ako najdynamickejšie rastúci trh spolu s Čínou, ktorá je integrálnou súčasťou tohto regiónu, vyrába väčšinu tovarov, ktoré denne nakupujeme. Z toho vyplýva aj dopyt našich podnikateľov po dovoze z Číny a ázijského regiónu.

Možnosti ponuky sú neobmedzené, či už máte záujem o hotové produtky s cieľom ich ďalšieho predaja alebo o nákup strojov a iných výrobných vstupov. Cieľom našej spoločnosti Infinity Standard je prepájať lokálnych podnikateľov s ázijskými dodávateľmi a zabezpečiť dlhodobé zásobovanie kvalitnými tovarmi (nielen) z Číny.

Klientom zabezpečujeme kompletný servis od prvotného kontaktu s čínskym dodávateľom až po zrealizovanie obchodu (vrátane prepravy, preclievania a poistenia) a kontinuálne riadenie vzťahov s dodávateľmi. S čínskym trhom máme dlhoročné skúsenosti, ovládame lokálny jazyk a v Číne máme vybudované kontakty v rôznych oblastiach.

Naše know-how využívame na dodanie kvalitných služieb našim klientom, pre ktorých sme jednotným kontaktným bodom nielen pre dovoz z Ázie ale aj pre vývoz ich produktov na tieto teritóriá. 

Riadenie vzťahov s čínskymi dodávateľmi
obchodných kontaktov v Číne a Ázii
absolvovaných výstav v Číne
ton prepravené tovaru
Čínske špecifiká

Zakladateľkou spoločnosti Infinity Standard je Ing. Michaela Královičová, PhD., ktorá dlhodobo žila v Číne.

V Číne sa Michaela prvýkrát ocitla v roku 2014 ako študentka medzinárodného obchodu na Beijing University of Technology v Pekingu. Po návrate z Číny Michaela naďalej zlepšovala svoju čínštinu a v roku 2016 reprezentovala Slovensko a Česko v medzinárodnej súťaži čínskeho jazyka 汉语桥 – Čínsky most.

Po skončení inžinierskeho štúdia pokračovala Michaela v doktorandskom štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde mala tú česť realizovať výskum priamo pod vedením dnes už zosnulého pána profesora Petra Baláža. V rámci doktorandského štúdia sa Michaela venovala skúmaniu zahraničnoobchodnej spolupráce medzi Čínou a Európskou Úniou a hľadaniu perspektívnych oblastí obchodnej spolupráce v prospech slovenského exportu do Číny.

Vybavíme za vás všetko potrebné pre dovoz do a z Číny. Kompletné služby a poradenstvo pri obchodovaní s Čínou. 

vyvoz-do-ciny-michaela-kralovicova

Michaela Královičová, CEO Infinity Standard

Michaela sa počas doktorandského štúdia vrátila na rok do Číny, kde realizovala výskum v rámci štipendijného programu čínskej vlády na prestížnej Fudan University v Šanghaji. Počas tohto roka stráveného v Číne získala Michaela cenné kontakty v Číne a úspešne zložila certifikát z mandarínskej čínštiny HSK5, ktorý je ekvivalentom jazykovej úrovne C1.

Od návratu z ročného pobytu v Číne v roku 2018 sa Michaela venuje poradenstvu v oblasti dovozu tovaru z Číny a od roku 2019 aj vývoznému poradenstvu na čínsky trh. Michaela navštívila počas svojej obchodnej praxe mnohé čínske veľtrhy a výstavy, na ktorých si vybudovala kontakty s čínskymi výrobcami, prepravcami, distribútormi, ako aj firmami a inštitúciami z rozličných oblastí.

Verí, že nadobudnuté kontakty a znalosti budú nápomocné slovenským a českým klientom a pomôžu im dosiahnuť ich ciele spojené s expanziou na čínsky trh. Michaela žije na Slovensku a do Číny (mimo koronavírusu) lieta pravidelne niekoľkokrát do roka.

Výstavy a veľtrhy v Číne
cinska-kultura

ZNALOSŤ KULTÚRY

zmluva-po-cinsky

ZNALOSŤ JAZYKA

obchodovanie-s-cinou

REÁLNE SKÚSENOSTI

zivot-v-cine

ROKY V ČÍNE

INFINITY STANDARD V TA3

Infinity Standard v médiách

United Life logo
dennik-n
TA3_logo
HN Online

OVERENÉ 200+ SPOKOJNÝMI ✅ PARTNERMI

Milsy
Maxsport
Avis Slovakia
vývoz mliečnych produktov do Číny - Rajo
kontrola tovaru v Číne pre Dedoles
United Group
BIOTATRY
3D frézovanie
Vysajto.sk
Beer Challenge
KORABRAND.XYZ
Gute Machinery
Meno alebo firma:
Field is required!
Email
Field is required!
Telefón
Field is required!
Správa
Field is required!
GDPR
Field is required!

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK