O NÁS

Ázia ako najdynamickejšie rastúci trh spolu s Čínou, ktorá je integrálnou súčasťou tohto regiónu, vyrába väčšinu tovarov, ktoré denne nakupujeme. Z toho vyplýva aj dopyt našich podnikateľov po dovoze z Číny a ázijského regiónu.

Možnosti ponuky sú neobmedzené, či už máte záujem o hotové produtky s cieľom ich ďalšieho predaja alebo o nákup strojov a iných výrobných vstupov. Cieľom našej spoločnosti Infinity Standard je prepájať lokálnych podnikateľov s ázijskými dodávateľmi a zabezpečiť dlhodobé zásobovanie kvalitnými tovarmi (nielen) z Číny.

Klientom zabezpečujeme kompletný servis od prvotného kontaktu s čínskym dodávateľom až po zrealizovanie obchodu (vrátane prepravy, preclievania a poistenia) a kontinuálne riadenie vzťahov s dodávateľmi. S čínskym trhom máme dlhoročné skúsenosti, ovládame lokálny jazyk a v Číne máme vybudované kontakty v rôznych oblastiach.

Naše know-how využívame na dodanie kvalitných služieb našim klientom, pre ktorých sme jednotným kontaktným bodom nielen pre dovoz z Ázie ale aj pre vývoz ich produktov na tieto teritóriá. 

Riadenie vzťahov s čínskymi dodávateľmi
obchodných kontaktov v Číne a Ázii
absolvovaných výstav v Číne
ton prepravené tovaru
Čínske špecifiká

Zakladateľkou spoločnosti Infinity Standard je Ing. Michaela Královičová, PhD., ktorá dlhodobo žila v Číne.

V Číne sa Michaela prvýkrát ocitla v roku 2014 ako študentka medzinárodného obchodu na Beijing University of Technology v Pekingu. Po návrate z Číny Michaela naďalej zlepšovala svoju čínštinu a v roku 2016 reprezentovala Slovensko a Česko v medzinárodnej súťaži čínskeho jazyka 汉语桥 – Čínsky most.

Po skončení inžinierskeho štúdia pokračovala Michaela v doktorandskom štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave, kde mala tú česť realizovať výskum priamo pod vedením dnes už zosnulého pána profesora Petra Baláža. V rámci doktorandského štúdia sa Michaela venovala skúmaniu zahraničnoobchodnej spolupráce medzi Čínou a Európskou Úniou a hľadaniu perspektívnych oblastí obchodnej spolupráce v prospech slovenského exportu do Číny.

Vybavíme za vás všetko potrebné pre dovoz do a z Číny. Kompletné služby a poradenstvo pri obchodovaní s Čínou. 

vyvoz-do-ciny-michaela-kralovicova

Michaela Královičová, CEO Infinity Standard

Michaela sa počas doktorandského štúdia vrátila na rok do Číny, kde realizovala výskum v rámci štipendijného programu čínskej vlády na prestížnej Fudan University v Šanghaji. Počas tohto roka stráveného v Číne získala Michaela cenné kontakty v Číne a úspešne zložila certifikát z mandarínskej čínštiny HSK5, ktorý je ekvivalentom jazykovej úrovne C1.

Od návratu z ročného pobytu v Číne v roku 2018 sa Michaela venuje poradenstvu v oblasti dovozu tovaru z Číny a od roku 2019 aj vývoznému poradenstvu na čínsky trh. Michaela navštívila počas svojej obchodnej praxe mnohé čínske veľtrhy a výstavy, na ktorých si vybudovala kontakty s čínskymi výrobcami, prepravcami, distribútormi, ako aj firmami a inštitúciami z rozličných oblastí.

Verí, že nadobudnuté kontakty a znalosti budú nápomocné slovenským a českým klientom a pomôžu im dosiahnuť ich ciele spojené s expanziou na čínsky trh. Michaela žije na Slovensku a do Číny (mimo koronavírusu) lieta pravidelne niekoľkokrát do roka.

Výstavy a veľtrhy v Číne
cinska-kultura

ZNALOSŤ KULTÚRY

zmluva-po-cinsky

ZNALOSŤ JAZYKA

obchodovanie-s-cinou

REÁLNE SKÚSENOSTI

zivot-v-cine

ROKY V ČÍNE

INFINITY STANDARD V TA3

Infinity Standard v médiách

United Life logo
dennik-n
TA3_logo
HN Online

OVERENÉ 200+ SPOKOJNÝMI ✅ PARTNERMI

Milsy
SEPAK
Avis Slovakia
vývoz mliečnych produktov do Číny - Rajo
kontrola tovaru v Číne pre Dedoles
United Group
BIOTATRY
3D frézovanie
Vysajto.sk
Beer Challenge
KORABRAND.XYZ
fire protect
Meno alebo firma:
Field is required!
Field is required!
Email
Field is required!
Field is required!
Telefón
Field is required!
Field is required!
Správa
Field is required!
Field is required!
GDPR
Field is required!
Field is required!

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK