Skip to content

Stavebné stroje

Stavebné stroje z Číny a Ázie

Naša spoločnosť, Infinity Standard, vám z Číny a Ázie dodá stavebné stroje spĺňajúce nielen vaše technické požiadavky, ale aj európske štandardy týkajúce certifikácie. Spolupracujeme s overenými ázijskými výrobcami stavebných strojov a postaráme sa o to, aby sa váš dovoz stavebných strojov prebehol bez problémov a extra nákladov. Dolu na stránke nájdete fotky a technické špecifikácie niektorých stavebných strojov, ktoré sme už doviezli pre našich klientov. 

Minibagre z Číny

Jednými z najčastejšie dopytovaných stavebných strojov z Číny našimi klientmi sú práve minibagre. Minibagre dovážame z Číny od najmenších modelov (menej ako tona) až po niekoľkotonové bagre, ktoré sa používajú na náročnejšie výkopové práce. Máme viacero otestovaných dodávateľov minibagrov v Číne a v prípade záujmu vám radi pripravíme cenovú ponuku kompletného dovozu bagrov z Číny presne podľa vašich požiadaviek. 

Minibager z Číny_dovoz minibagra z Číny_infinity standard

Pásový nakladač (minidumper) z Číny

Z Ázie dovážamé aj minidumpery na pozemné práce s terénom. Väčšinu týchto stavebných strojov dovážame z Číny a radi vám s ich čínskymi výrobcami dohodneme všetky detaily týkajúce technických parametrov strojov a zastrešíme celý dovoz týchto strojov z Číny až k vám do skladu.  

Pásový nakladač z Číny a Ázie_minidumper z Číny a Ázie_infinity standard
Meno alebo firma:
Field is required!
Field is required!
Email
Field is required!
Field is required!
Telefón
Field is required!
Field is required!
Správa
Field is required!
Field is required!
GDPR
Field is required!
Field is required!

K TÉME

MICHAELA@INFINITYSTANDARD.SK

Text content